Aktuality

Poďakovanie

 06.09.2018

Obec Bretejovce, v zastúpení starostu obce, ďakuje všetkým členom Dobrovoľnej požiarnej ochrany na čele s predsedom Ing. Martinom Slaninom a poslancom obecného zastupiteľstva za organizáciu a zdarný priebeh súťaže o Pohár starostu obce a finále Šarišskej hasičskej ligy.

Ďakujeme p. Milanovi Kőverovi, Danielovi Kővervi a Petrovi Matikovi za dovoz dreva na vatru pri príležitosti osláv SNP a všetkým tým, ktorí sa podieľali na postavení peknej vatry. Konkrétne - Milanovi Kőverovi, Danielovi Kővervi, Petrovi Matikov, Erikovi Matikovi, Martinovi Slaninovi, Rišovi Slaninovi, Jánovi Sekerákovi, Lukášovi Kundrátovi a Stanislavovi Fogarašovi.

Gratulácia patrí ženskému tímu k 1.miestu, mužskému tímu k nešťastnému 2.miestu v súťaži o Pohár starostu obce. Zároveň gratulujeme ženskému tímu k 1.miestu a mužskému tímu k 3.miestu v celkovom poradí Šarišskej hasičskej ligy.

Poďakovanie patri aj spol. Korida Group, prev. Penzión Budimír za zorganizovanie občerstvenia a pódia  a p. Milošovi Ivanovi za ozvučenie a hudbu do tanca.

Všetkým občanom ďakujem za hojnú účasť a vytvorenie príjemnej spoločenskej atmosféry.

Tešíme sa na ďalšiu spoločnú akciu.

Starosta obce

1 2 3 4

Úradné hodiny

Pondelok: 07:30 - 15:30
Utorok: 07:30 - 15:30
Streda: 07:30 - 18:00
Štvrtok: 07:30 - 15:30
Piatok: 07:30 - 13:00

Aktuality

Fotogaléria

Kalendár

Počasie

Obec Bretejovce
Počasie Bretejovce - Svieti.com